Cafe Malzemesi Alanlar

Cafe malzemesi alanlar işletmesi olarak cafeler günümüzün hayat şartlarına baktığımızda en önemli işletme olmayı başarmış, insanların rahat sohbet edebileceği veya dinlenebileceği, sıkça ziyaret ettiği, içinde sıcak, soğuk içecekleri ve tatlı atıştırmalıkları ile insanlara hizmet veren Türkiye’nin tüm şehir mahallelerin de sıkça  karşılaştığımız cafeler bazen ekonomik şartlardan dolayı bazı bölgeler iş yapabilirken çoğu bölgede bulunan cafeler gelir ve giderleri eşitleyemediğinden dolayı kimi zaman devretmiş kimi zamanda kapatma kararı almıştır. 

Bizler ise bu alanda ikinci el cafe içerisinde bulunan mutfak malzemelerin alım işlerini yapmaktayız yılların vermiş olduğu 15 yıllık birikim ile yüksek fiyat teklifi vererek satış yapmak isteyen müşterilerimizi memnun etmeye çalışıyoruz. Başta İstanbul bölgesi olmak üzere Türkiye’nin tüm şehir içlerinde faaliyet ağımızı büyütmüş bulunmaktayız. Yılların vermiş olduğu cafe malzemesi alan yerler hizmetimizle uzman kadromuz ile cafe mutfak malzemelerinizi değerinde alıyoruz.

ikinci el cafe malzemeleri alan yerler işletmemiz piyasaya göre en yüksek teklifini sağlar, bu konuda hiç şüpheniz olmasın! alım yaptığımız cafe malzemeleri için İstanbul aynı gün, şehir dışı ise 2 gün içinde uzman experimiz & nakliye aracımızla gelip ürünleriniz için fiyat teklifi oluştururuz ve anlaştığımız takdirde nakit ödemesini havale yada elden yaparak araca yükleme işlemlerini başlatırız.

ALIM YAPTIĞIMIZ İKİNCİ EL CAFE MALZEME EKİPMANLARISanayi tipi Endüstriyel bulaşık makinesi alanlar

Endüstriyel fırın alanlar

Derin dondurucular alanlar

Buz kırma makinesi alanlar

Sebze soyma makinesi alanlar

Kahve makinesi alanlar

Şişe içecek soğutma dolabı alanlar

Soğuk hava deposu alanlar

Sanayi tipi tost makinesi alanlar

Soğutucu dolab alanlar

Poğaça börek ısıtma tezgahı alanlar

Pasta tatlı dolabı alanlar


Kara fırın ocak alan yerler

Cafe masa sandalye takımı alan yerler

Limonata makinesi alan yerler

Patates kızartma makinesi alan yerler

Açma dolabı alan yerler

Dondurma dolabı alanlar

Cafe mutfak dolabı alan yerler

Salon tipi klima alan yerler

Çay makinesi alan yerler

Espresso makinesi alan yerler

Tehşir dolabı alan yerler